عطاءالله مهاجرانی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

نشریه‌ای که تیتر اصلی آن چنین است: «مرگ بر بازرگان و قطب زاده»، و مهاجرانی یادداشت اصلی قانون اساسی وجود داشته باشد آقای هاشمی شایسته‌ترین فرد برای احراز این مسئولیت است. اصلاً ایشان را من خودم به عنوان وزیر به آقای خاتمی معرفی کردم. " در وزارت ارشاد را یکی از مهمترین دستاوردهای اصلاح طلبان در دوران حکومت خود می‌دانند.

'همه می‌دانند'؛ رهایی اصغر فرهادی - BBC Persian

5 روز پیش فیلم اما به قوت شاهکاری چون "جدایی نادر از سیمین" نیست. منتقدان این فیلم آنقدر توقع خود را از فرهادی بالا برده اند که هر بار انتظار خلق یک شاهکار را 

موجی - اکبر گنجی کیست؟

اما با وساطت آيت الله منتظري و شيخ يوسف صانعي که اکبر گنجي را شخصا مي شناختند، او اوايل سال 1366 در دوراني که رضازاده مسوول خانه فرهنگ ايران در آنکارا بود، به . وي گفته بود که اين آقايان گنجي و باقي از من انتظار دارند همه کساني که از مشروطه تا رژيم اصلاح ناپذير مي دانند و به دنبال آنند که با تروريسم اين رژيم را براندازند.

گزارش تصویری از نشست خبری همه می دانند در کن 2018 - سیمرغ

5 روز پیش نشست خبری فیلم همه می دانند در جشنواره کن 2018 با حضور عوامل و رسانه ها برگزار گردید.

ادعای پیامبری سروش و وعده عالم‌گیر شدن "فرقه سروشیه" | رادیو زمانه

14 آگوست 2016 اکبر گنجی − سروش خود را واجد تمام شؤون یک پیامبر و ولی‌ای صاحب وحی برای خود آداب و مناسک ویژه بپرورانند، مسئولیت هدایت فکری و دینی پیروان خود را . من، گمان می‌کنم که همه باید به آن روی خوش نشان دهند و از تفوق یافتن او یا از وثاقت روایاتی که محمّد را دچار حالات صرع می‌دانند، به آن روایات استناد می‌کند، و 

«همه می‌دانند» اصغر فرهادی چه نمره‌ای از منتقدان گرفت؟

4 روز پیش «همه می دانند» تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی که در افتتاحیه «همه می دانند» پس از اولین نمایش خود در جشنواره کن بازخورد مثبتی از حاضران در سالن 

گنجی؛ اکبر قمپوز دیروز، روشنفکر امروز - مشرق نیوز

23 ژوئن 2013 در تاريخ 15/10/1377، وزارت اطلاعات با انتشار بيانيه‌اي مسئولیت این قتل ها را به معدودي از "همكاران در این میان، در حالی که هنوز موضوع قتل‌ها ابعاد روشنی نیافته بود و همه گروه‌‌ها این جنایات را اکبر گنجی که خود خالق "عالیجناب سرخپوش" بود، مدعی می شود "پروژه‌ی حذف هاشمی قطعاً من نمى‌دانم مدل اينها كجاست و كيست!

ویکی‌گفتاورد:نقل‌قول روز ۲۰۰۹ - ویکی‌گفتاورد

«حاشا که رود آب من و شیخ به‌یک جوی// من تشنهٔ لب ساقی و او تشنهٔ کوثر» فروغی بسطامی ۱۳ «سخن پدید کند کز من و تو آدم کیست// که بیسخن من وتو هردو نقش دیواریم» «مرگ به همگی ما لبخند می‌زند، تنها کاری که می‌توان انجام داد این است که لبخندش را . تغییر است، معتقدین و پیشوایان آن، آن را جامد و دائمأ صحیح و لایتغییر می‌دانند.

تذکرة الاولياء ذکر ابويزيد بسطامی رحمة الله عليه - ویکی‌نبشته

24 ژانويه 2014 چنانکه مادرش نقل کند :هرگاه که لقمه به شبهت در دهان نهادمی ، تو در شکم من در تپيدن آمدی ، و قرار نگرفتی گفت :مرگ مفاجا . همه شب می خسبی در باديه ، و به راحت مشغول می باشی ، و قافله درگذشت . بايزيد او را گفت : پير تو کيست ؟ گفتم :سايل به داند از مسئول که هم مراد است و هم مريد ، و هم مجاب است و هم مجيب .

در گذشت محمد حسن گنجی - انسان شناسی و فرهنگ | انسان‌شناسی .

21 جولای 2012 از این رو، انسان شناسی و فرهنگ وظیفه خود می داند که فقدان این دانشمند شریف و استاد گنجی در زمان جنگ در ستاد بسیج مسئولیت بررسی و ارزیابی نقشه جبهه‌های جنگ را بر عهده داشت. دکتر گنجی از اوایل انقلاب تا قبل از مرگ بیش از ۶۳ لوح تقدیر از . کاری نداشت که پرسشگر کیست و برای چه و درپی چه می‌گردد.

اکبر گنجی و توجیه کشتارهای دهه ۶۰ هدایت سلطان زاده - شهروند

12 دسامبر 2013 این بار گنجی گامی فراتر می نهد و انگشت اتهام را به طرف قربانیان بحث در نوشته آقای نیکفر نبوده است، در عمل بار مسئولیت این جنایات را از الله تبریزی، «هیأت مرگ» تشکیل می گردد و هزاران زندانی اسیر و جمهوری اسلامی هر جنایتی را مرتکب شود، آن ها باز از این رژیم دفاع خواهندکرد، و خود بهتر می دانند چرا!

مواد خام ادبی - Reza Ghassemi

حجاریان: یونسی از قصد ترور من خبر داشت · ابو شریف کیست ؟ . اکبر گنجی · سعید تاجیک، و انتخابات در گفتگو با فائزه هاشمی: مملکت از ايام زندان سيدمحمود عليزاده طباطبايى · همه مردم مي دانند مسئوليت مرگ من متوجه چه کسي است!

BBC Persian | وبلاگ بی بی سی فارسی | حدائق البهائیون

26 آوريل 2007 من مورخ نیستم. علی محمد باب" که بهاییان او را "نقطه اولی" یا "مبشر امرالله" می دانند دیدار کردیم. با مرگ سید رشتی، اختلاف و چند دستگی در میان شیخیان ایجاد شد و هر شهری، مکتب مقبره بهاءالله در عکا، مقدس ترین مکان در آیین بهایی به شمار می رود و همه ساله، بی بی سی مسئول محتوای وبسايت های ديگر نيست.

ف.م.سخن: لينک ها Archives

14 نوامبر 2010 من آن را در رابطه با گفت و گوی تلفنی دوشنبه صبحم با سردبیر مثل همان ۵ سال قبل من که باید یک به یک پاسخ می‌دادم که زیتون کسیت، شبح کیست، شبنم کیست ، بابک کیست… دلم لرزيد که گفته بوديد: «دوستان اكبر گنجي او را تحت فشار قرار دهند تا همه مردم مي دانند مسئوليت مرگ من متوجه چه کسي است!

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان گنجی ,دانند ,اکبر ,مسئولیت ,فرهادی ,کیست ,اکبر گنجی ,اصغر فرهادی ,دانند مسئوليت ,نشست خبری ,انسان شناسی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود انواع فایل ها ... فرش ماشینی کاشان میکا Mica زندگی زیر نور ماه دانلود آهنگ جدید l SongCity سانگ سیتی لوازم صوتی و تصویری ایرانی